سامانه ارسال پیامک

قوانین تک پیام البرز

قوانین تک پیام البرز
– ارسال های انبوه باید تا ساعت 22 صورت گیرد در غیر اینصورت تایید نخواهد شد.
– در صورت ارسال پیامک در روزهای خاص با ترافیک بالا که امکان اختلال در همراه اول وجود دارد این واحد ارسال پیامک انبوه را پیشنهاد نمی نماید و در صورت ارسال این واحد هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
– تمامی درخواستهایی که به صورت کتبی (تیکت) به کارشناسان سامانه ارسال گردیده است معتبر و قابل پیگیری میباشد توافقات شفاهی صورت گرفته مورد تایید این واحد نمیباشد لذا تمامی درخواستهای خود را به صورت کتبی ارسال نمایید
– از درج ارسال انبوه در روزهای قبل از ارسال و به صورت زماندار خودداری فرمایید، در غیر این صورت مسئولیت ارسال به عهده کاربر ارسال کننده خواهد بود.
– درصورت تخلف از قوانین سایت، تک پیام البرز می تواند عضویت شما را حذف یا مسدود کند.
– دریافت اطلاعات شخصی و مدارک ارسالی شما صرفا جهت امنیت پیام های ارسالی و طبق دستورات مقامات مربوطه می باشد و تمامی اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد تک پیام البرز محفوظ می باشد.
– تک پیام البرز مجاز به مانیتورینگ پیام های ارسالی کاربران می باشد.
-هزینه سامانه پیامک بسته به نظر مدیریت و بازه های زمانی متغییر می باشد و در هنگام ثبت نام قابل مشاهده
– تمامی هزینه ها با احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده می باشد که قیمت تمام شده پیامک در حال حاضر 120 ریال می باشد
هشدار جدی
پیامک های ارسالی این سامانه تحت کنترل دقیق هستند ، ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف، نظیر شکایت ، پزشکی ، جوک ،برنده شدن جایزه (هر نوعی یا طرح هزاران لبخند یا از سوی اپراتورها و …) و دریافت اطلاعات بانکی یا مشخصات اشخاص، ارسال پیامک سیاسی (با مجوز یا بدون مجوز)، هرگونه پیامک غیراخلاقی و … ممنوع میباشد، متخلفین توسط مراجع ذیصلاح تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت. در صورت عدم توجه به موارد فوق این واحد هیچ گونه مسئولیتی در خصوص مشکلات احتمالی نخواهد داشت.